În școala generală, mă învârteam cu înălțimea pe la 1.30-1.50, deci eram un hobbit timid. Fiind atât de micuță de înălțime, mereu am fost ținta răutăților copiilor. Nici faptul că am făcut clasele 1-8…
-
-
Pasiunea mea pentru teatru nu a început acum 2-3 ani când am venit pentru prima oara la Ateneu, această pasiune a fost sădită de muuult în sufletul meu, cam de când aveam 3-4 ani.…


