Dupa aproape un an si jumatate, in sfarsit am ajuns si noi la Ateneu (la piesa Farmazonul din Harlau)! Damn, cat de rau mi-a lipsit. Inainte de pandemie mergeam aproape la toate spectacolele, nu…
Dupa aproape un an si jumatate, in sfarsit am ajuns si noi la Ateneu (la piesa Farmazonul din Harlau)! Damn, cat de rau mi-a lipsit. Inainte de pandemie mergeam aproape la toate spectacolele, nu…